ММИЛ

Вам буде запропоновано низку тверджень, що стосуються стану Вашого здоров’я і Вашого характеру. Читайте кожне твердження і вирішіть, чи воно ПРАВИЛЬНЕ щодо Вас. Не витрачайте часу на роздуми. Найприродніша та відповідь, що першою спаде Вам на думку. Можливо, що деякі твердження Вам буде важко застосувати до себе, тоді спробуйте зробити найкращий імовірний вибір. Якщо твердження щодо Вас буває і правильним, і неправильним, обирайте рішення відповідно до того, що буває частіше. Якщо твердження щодо Вас буває правильним і неправильним у різні періоди Вашого життя, обирайте рішення так, як це правильно наразі. Якщо виникнуть сумніви, пам’ятайте, що всяке твердження, яке Ви не можете вважати щодо себе правильним, слід вважати неправильним. Не слід боятися помилитися у виборі, оскільки те, правильне чи неправильне кожне твердження, визначається тільки щодо Вас і відповідно до Вашої власної думки.

Перед прохождением тестирования Вам необходимо ознакомиться с "Публичным договором об оказании психодиагностических услуг"

 C условиями договора согласен

Для сохранения результатов тестирования вам необходимо пройти регистрацию либо до начала тестирования, либо сразу после окончания тестирования.

Начать тестирование